OSB BAŞKANI ÜNAL VE YÖNETİMİ PROYEM FABRİKASINI ZİYARET ETTİ

Polatlı Organize Sanayi Başkanı Erol Ünal ve Yönetim Kurulu Üyeleri, bölgede faaliyete başlayan PROYEM Fabrikasını ziyaret etti. Ünal, fabrika müdürü Kadir Ayhan ile görüştü.
ÜNAL “MATLI GİBİ BİR DÜNYA MARKASININ BÖLGEMİZDE YATIRIM YAPARAK, YENİ İSTİHDAM SAHALARI AÇMASI BİZLERİ MEMNUN ETMİŞTİR”
Ziyarete ilişkin Polatlı Organize Sanayi bir açıklama gerçekleştirdi. Açıklamada şu ifadelere yer verildi, “Bölge Başkanımız Erol ÜNAL ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Bölgemizde faaliyete başlayan MATLI Şirketler Grubuna ait PROYEM Fabrikasını ziyaret ederek Fabrika Müdürü Kadir Ayhan ile bir görüşme gerçekleştirdi. Ziyarette, bölgemize yapılan yatırımdan duyduğu memnuniyeti ileten Başkan Ünal; ” MATLI gibi bir dünya markasının bölgemizde yatırım yaparak, yeni istihdam sahaları açması bizleri memnun etmiştir. Bu vesileyle Kadir beyin şahsında MATLI ailesine teşekkürlerimizi iletiyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” dedi.
AYHAN “KURULUŞ SÜRECİMİZDE VERMİŞ OLDUKLARI DESTEKLER İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM”
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden PROYEM Fabrika Müdürü Kadir AYHAN; “Bölge Başkanımıza, Yönetim Kurulu Üyelerine ve Bölge Müdürümüze hem nazik ziyaretleri için hem de kuruluş sürecimizde vermiş oldukları destekler için teşekkür ederim.” şeklinde konuştu. Haber: Tevfik Emre EFE