KAYMAKAM BULACAK’TAN SİYASİ PARTİLERE İADE-İ ZİYARET

Polatlı Kaymakamı Murat Bulacak, Polatlı İlçe Emniyet Müdürü Şener Derin, Polatlı İlçe Jandarma Komutanı Erkan Çınar ile birlikte kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan kurum ve kuruluş ve siyasi partilere iade-i ziyaretlere devam ediyor. Bu kapsamda Kaymakam Bulacak geçtiğimiz gün AK Parti Polatlı İlçe Başkanlığı, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığı ve İYİ Parti İlçe Başkanlığını ziyaret etti.
KAYMAKAM MURAT BULACAK’IN AK PARTİ ZİYARETİ
Polatlı Kaymakamı Murat Bulacak, Polatlı İlçe Emniyet Müdürü Şener Derin, Polatlı İlçe Jandarma Komutanı Erkan Çınar ile birlikte AK Parti Polatlı İlçe Teşkilatına iade-i ziyarette bulundu. AK Parti Polatlı İlçe Başkanı Aysel Demir ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanarak Polatlı hakkında değerlendirmelerde bulundular. Aysel Demir, Kendilerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.
KAYMAKAM MURAT BULACAK’IN CHP ZİYARETİ
Polatlı Kaymakamı Murat Bulacak, Polatlı İlçe Emniyet Müdürü Şener Derin, Polatlı İlçe Jandarma Komutanı Erkan Çınar ile birlikte Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Teşkilatına ziyarette bulundu. Hayırlı olsun ziyaretine karşılık iade-i ziyarette bulunan Kaymakam Bulacak’ı Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanı Bilal Haşim Avcı ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı. Gerçekleştirilen ziyarette Polatlı hakkında değerlendirmelerde ve görüş alışverişinde bulunuldu.
KAYMAKAM MURAT BULACAK’IN İYİ PARTİ ZİYARETİ
Polatlı Kaymakamı Murat Bulacak, Polatlı İlçe Emniyet Müdürü Şener Derin, Polatlı İlçe Jandarma Komutanı Erkan Çınar ile birlikte İYİ Parti Polatlı İlçe Teşkilatına ziyarette bulundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İYİ Parti Polatlı İlçe Başkanı Muharrem Durukan; “Kaymakam beyin ziyaretinden çok memnun olduk, şeref duyduk, gurur duyduk kendisine teşekkür ediyoruz ziyaretleri için bu da şunu gösteriyor kaymakam beyin demokrasiyi içselleştirmiş, çoğulcu özgürlükçü demokrasiyi benimsemiş bir insan olduğunu gösteriyor böyle kamu yöneticilerinin böyle bürokratların ülkemize çok faydalı olacaklarını düşünüyoruz. Kendisini canı gönülden destekliyoruz her konuda elimizden geleni yapacağız” dedi. Haber: Tevfik Emre EFE