KURT, TEKELİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Polatlı Marangozlar Odası Başkanı Hamza Kurt, Cuma günü Polatlı Kent Konseyi Başkanı Salih Tekeli’yi ziyaret ederek, kapalı olan Dörtyol için istişare toplantısı talep etti. Esnaflar için isteklerini dile getiren Başkan Kurt “Bildiğiniz gibi sanayi başkanı olarak dörtyolumuz kapalı 4-5 aydır esnafımız Esentepe yoluna giriş çıkış yapamıyor. Corona nedeniyle zaten kısıtlı imkanlara sahip esnaflarımız, bu yol meselesi yüzünden iyice dara düştü.” dedi. Kurt’un talebini makul karşılayan Konsey Başkanı Salih Tekeli ise, ilçe insanı ve esnafı için ellerinden ne geliryorsa yapmaya hazır olduklarını dile getirdi.
KURT, “KENT KONSEYİ BAŞKANIMIZDAN SESİMİZİ DUYURMASI İÇİN BİR İSTİŞARE TOPLANTISI TALEP ETTİK”
Polatlı Marangozlar Odası Başkanı Hamza Kurt; “ Kent Konseyi Polatlı’nın ilçemizin büyük güçlerinden, önemli bir oluşumdur. Bildiğiniz gibi, dörtyolumuz kapalı, 4-5 aydır esnafımız Esentepe yoluna giriş çıkış yapamıyor. Tek yoldan giriş çıktığı için çarşı yönünde park yapma sıkıntısı olduğu için başkanımızdan destek ve sesimizi duyurması için bir istişare toplantısı talep ettik. Güzel bir toplantı oldu başkanımla inşallah önümüzdeki günlerde gereken toplantı yapılıp Polatlı’mıza duyurulacaktır.”
TEKELİ; “ALINMIŞ OLAN KARAR DOĞRULTUSUNDA DA YAPILMASI GEREKEN NE İSE POLATLI’MIZ İÇİN YAPILACAKTIR”
Hamza Kurt’un taleplerini alan Polatlı Kent Konseyi Başkanı Salih Tekeli; ilçe için ellerinden ne geliryorsa yapmaya hazır olduklarını dile getirerek, “ Söz konusu başkanımızın vermiş olduğu dilekçeyi önümüzdeki hafta yapacağımız istişare toplantısında değerlendireceğiz. Ona göre alınmış olan karar doğrultusunda da yapılması gereken ne ise Polatlı’mız için yapılacaktır.”