PENÇE -KAPLAN KARA OPERASYONU (REMZİ BERKTAŞ)

14 HAZİRAN gecesi Kuzey Irak’ta terör yuvalarına yapılan hava saldırılarında 200’e yakın hedef bertaraf edilerek TSK tarih boyunca yazdığı destanlara yeni bir sayfa daha eklemiş oldu. Küresel emperyalist güçlerin ki, bana göre ŞER odaklarının ellerine silah verip ceplerine de para doldurduğu taşeron terör örgütünün yıllarca barındığı sığınak, barınak ve mağaraları yerle bir edildi. Geçen gün AFRİN ‘de yakalanan yedi kişilik terörist ailenin İTİRAFÇI OLAN gelini Nevin ŞIH ifadesinde ailenin
500-100-200 dolar karşılığında on bir bombalama eylemi gerçekleştirdiğini itiraf etmesi son derece ilginçtir. Açıkçası gerçekleştirilen her terör eyleminin bi tarifesi varmış. BARONLARI ceplerine ne kadar MİLYON MİLYON dolarları indiriyorlarsa. Bu gerçeği kandırılan Kürt gençleri de görmeli hatta daha da önemlisi BOP’nin nihai amacının “BÜYÜK İSRAİL” olduğunu fark edemediler bi türlü. Yahu! Adamlar bangır bangır bağırıyorlar TEVRAT’TA vaat edilmiş topraklara ulaşacağız aha bu da haritamız diyorlar her ne hikmetse bi tane ayrılıkçı Kürt bunu duymuyor görmüyor.
ANLAŞILIR GİBİ DEĞİL. Neyse ki artık Türk ordusu Terörün kökünü kazımak için kesin irade ortaya koymuştur. Bölge teröristlerden temizleninceye kadar askerimiz Irak toprakları asla terk etmeyecek. Özellikle ikinci KANDİL denilen SİNCAR’ın temizlenmesi ise örgütün Kuzey Irak serüveninin sonunu getirecektir. ARA-BUL-YOK- ET parolasıyla Pazar akşamı sınır ötesine geçen komandolar yeni destanlar yazacak dosta güven düşmana korku verecektir. Bu arada Askeri harekatta kullanılan silah ve mühimmat tamamen yerli ve milli olması da son derece gurur verdiğini de belirtmeliyim. Hatırlarsınız eskiden elimizde HERON iha’ları vardı İsrail menşeli bozuldu mu tamir etmezler yedek parça gerektiğinde bin dereden su getirirlerdi. Keza Kuzey Irak bölgesine yapılacak operasyonlarda ise ABD bilgilendirilir açık söylemek gerekirse kapalı olarak izin alınırdı. Ama bugün Türkiye o bilinen eski Türkiye değil artık. Feto belasından da yakasını sıyıran ORDUMUZUN Suriye’de, doğu Akdeniz ve de Libya’da hakim güç olması resmen koltuklarımızı kabartıyor.