KUŞ, “İHTİYAÇ SAHİPLERİNE DESTEK OLDUK”

Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Örgütü Kadın Kolları Başkanlığı, Covid-19 virüs salgını nedeniyle mağdur olan, ihtiyaç sahibi yurttaşlara erzak yardımlarını ulaştırmaya devam ediyor. Bu kapsamda, CHP Polatlı Kadın Kolları Başkanlığı, Ramazan ayının sosyal yardımlaşmayı önceleyen anlamı ve Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Örgütü ve duyarlı yurttaşların destekleri ile ücretsiz izne çıkarılan, işlerinden olan, gelirlerini kaybeden ihtiyaç sahibi vatandaşlara erzak ve temizlik malzemeleri yardımı yaptı.
KUŞ: “BU SÜREÇTE AYIRIM YAPMADAN TÜM İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞTIK”
Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Örgütü Kadın Kolları Başkanı Devlet Kuş, yapılan yardım çalışmaları esnasında açıklamada bulunarak; “ Sosyal Millet anlayışıyla Covid-19 virüs salgını sebebiyle ücretsiz izne çıkarılan, işlerinden olan, gelirlerini kaybeden yurttaşlarımızın yanındayız. Emekten ve emekçiden yana vicdanlarımıza da bloke konulama. İlçe Başkanlığı imkanlarıyla ve duyarlı vatandaşlarımızın gayretleriyle hazırladığımız kolilerin içine yüreğimizi de koyuyoruz bir bakıma, ayırım yapmadan tüm yurttaşlarımızın yanında olmak gayretinde olduk.”dedi.
KUŞ: KADİR GECEMİZ VE 19 MAYIS ATATÜRK’ÜMÜZÜ ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN’’
Bütçesi kısıtlı olanın da gönülden verdiği destekle Sosyal Millet kavramını oluşturan bir anlayışın Büyükşehir Belediyelerinden başladığını belirten Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Örgütü Kadın Kolları Başkanı Devlet Kuş;
“19 Mayıs zor günlerden geçen bir milletin Bağımsızlık, Vatan ve Cumhuriyet aşkı ile biraraya gelerek tüm zorluklara ve zulme meydan okuduğu gündür. Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde Kurtuluş’tan Kuruluş’a Milli Mücadelenin başlangıcıdır. Kutlu olsun… Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk Olmak üzere Tüm Milli Mücadele Kahramanlarımızın ruhları şad olsun… Zor zamanları yine Milletçe Dayanışma ile aşabileceğimiz günlerden geçiyoruz. Biz Cumhuriyet Halk Partisi olarak Genel Merkezimizden, İl ve İlçe Başkanlıklarımıza, İl ve İlçe Kadın Kollarımızdan İl ve İlçe Gençlik Kollarımıza yurttaşlarımızın yanlarında olduk. Ramazan ayının içindeki asıl anlam da bu sosyal dayanışma ruhudur. Bu vesileyle tüm İslam aleminin ve hemşerilerimizin Kadir Gecesini kutluyorum” diyerek sözlerine son verdi.
Haber: Ali Rıza OVACIK