GAZETEMİZ SAHİPLERİNDEN MEM UYMAZ’A ZİYARET

Polatlı ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan ilçemiz tanınan ve sevilen isimlerinden Yusuf UYMAZ görevine başlayarak gelen tebrik ve ziyaretleri kabul ediyor. Bu çerçevede yeni görevinde başarılar dileyen gazetemiz sahipleri Ali Rıza OVACIK ve Tevfik Emre EFE UYMAZ’ı ziyaret ettiler. UYMAZ ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
UYMAZ “POLATLI’NIN EĞİTİM ALANINDA FİZİKİ SIKINITISI KALMAMIŞTIR”
Polatlı’nın eğitim alanında yeni dersliklerle hiçbir şekilde eğitim alanında fiziki sorununun kalmadığını ve bundan sonraki süreçte tüm okulları teker, teker ziyaret ederek sorunları ile artık birebir ilgileneceklerini ifade eden Polatlı İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf UYMAZ gazetemiz sahipleri Ali Rıza OVACIK ve Tevfik Emre EFE’nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Gazetemiz adına ziyarette bulunan OVACIK ve EFE’de eğitim alanında sevilen biri isim olan Yusuf UYMAZ’a yeni görevinde başarılar diledi. UYMAZ yerel basının gücü ve katkısının büyük olduğunu ilçede yayın hayatını sürdüren Duatepe gazetesinin de bu anlamda büyük bir görevi yerine getirdiğini ifade etti. UYMAZ’a görevinde bizlerde başarılar diliyoruz. Haber: Tevfik Emre EFE