MİRAP PETROL ENGELLİLERİ UNUTMADI

Mirap Petrol Engelliler Gününe farkındalık amacıyla Cemil Meriç Engelsiz Yaşam Merkezi sakinleri için kahvaltı düzenledi. Etkinliğe Mirap Petrol Müdürü Ali Kaan Gökçe, Cemil Meriç Engelsiz Yaşam Merkezi Müdürü Sevim Çiçek Yıldız, Kent Konseyi Engelli Meclisi Başkanı Hatice Kabasakal katıldı.
GÖKÇE “HEPİMİZ BİR ENGELLİ ADAYIYIZ BUNU ASLA UNUTMAMAMIZ GEREKİYOR”
Mirap Petrol Engelliler Gününe farkındalık amacıyla Cemil Meriç Engelsiz Yaşam Merkezi sakinleri için kahvaltı düzenledi. Etkinliğe Mirap Petrol Müdürü Ali Kaan Gökçe, Cemil Meriç Engelsiz Yaşam Merkezi Müdürü Sevim Çiçek Yıldız, Kent Konseyi Engelli Meclisi Başkanı Hatice Kabasakal katıldı. Mirap Petrol Müdürü Ali Kaan Gökçe etkinlik ile ilgili şu ifadelere yer verdi; “Mirap AŞ ailesi olarak bir farkındalık yaratmaya çalışıyoruz. Hepsinin yanındayız. Sosyal aktivitelerde arkadaşlarımızın hep yanında olacağız. Hepimiz bir engelli adayıyız bunu asla unutmamamız gerekiyor. Her zaman arkadaşlarımızın destekçisiyiz.” Dedi.
YILDIZ “DUYARLILIKLARINDAN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ”
Cemil Meriç Engelsiz Yaşam Merkezi Müdürü Sevim Çiçek Yıldız; “Duyarlılıklarından dolayı Mirap Petrole çok teşekkür ediyoruz. Sağ olsunlar başka konularda da hep yanımızda olacaklarını söylediler. Cemil Meriç Engelsiz Yaşam Merkezi ailesi olarak kendilerine çok teşekkür ediyoruz.” Dedi. Haber Merkezi