OP. DR. TALHA TALİP TANYELİ KBB MUAYENEHANESİNİ AÇTI

İlçemizin bilindik hekimlerinden Op. Dr. Talha Talip Tanyeli, kendine ait muayenehanesini Cumhuriyet Mahallesi Turan Caddesi No: 1/2’ de açtı. Kulak Burun Boğaz uzman doktoru olan Tanyeli, önceki gün ofisinde yerel basın ile bir araya gelerek, ilçemizde vereceği hizmetler hakkında önemli açıklamalarda bulundu.
KBB UZMANI OP. DR. TALHA TALİP TANYELİ’NDEN MUAYENEYE BAŞLADI
Yaklaşık 3,5 yıl Polatlı Devlet Hastanesinde Kulak, burun, boğaz dalında hizmet veren Op. Dr. Talha Talip Tanyeli, Cumhuriyet Meydanı’nda yeni muayenehanesini hizmete açtı. Bu hususta önceki gün basın mensupları ile bir araya gelen Tanyeli, yaptığı açıklamalarda şunları söyledi.
“Kulak, burun, boğaz uzmanıyım. Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesinde uzmanlığımı aldım. 3.5 yıl Polatlı Devlet Hastanesinde hizmet verdim. Polatlı’yı ve Polatlı halkını sevdim bu süre zarfında. İnsanlarında bana olan sevgisini hissettim. Poliklinik hizmetleri verdim, başarılı ameliyatlar gerçekleştirdim. Bu sürede daha çok burun estetiği, yüz cerrahisi, yüzün minör işlemleri, dolgu, botoks gibi işlemlerde kendimi geliştirdim. Oluşan bir talep üzerine özel sektöre adım atmak istedim.” Dedi.
BURUN ESTETİĞİ AMELİYATI YAPIYORUM
Vereceği sağlık hizmetleri hakkında da konuşan Op. Dr. Talha Talip Tanyeli “Polatlı halkına ve bize ulaşabilecek olan insanlara söyleyeceklerim; muayenehanemizde kulak burun boğaz hastalıklarının tanı ve tedavisi yapılıyor. Buruna yönelik tüm cerrahi işlemler, burun estetiği, burun nefes alma ameliyatları, sinüzit ameliyatları gerçekleştirebiliyorum. Sıkıntıya düştüklerinde, problemleri olduklarında bizleri her zaman ziyaret edebilirler. Onlara hizmet vermekten keyif alırız. Bunun dışında kliniğimize uğrayıp çayımızı, kahvemizi de içebilirler.
Kulak burun boğaz muayenehanesi anlamında Polatlı’da bir ilk olacak. Bu anlamda Polatlı için hem benim açımdan hem de Polatlı açısından şans ve güzel bir adım olarak düşünüyorum. Polatlı’da bu konuda ciddi bir potansiyel ve ihtiyaç olduğunu düşünüyorum. Polatlı halkı bence sosyokültürel düzey olarak iyi bir seviyede ve kendi bakımlarına özeni Türkiye ortalamasından üst seviyede tutmaya çalışıyorlar.
POLATLI HALKI ÇOK BİLİNÇLİ
Polatlı’da bu işe başlarken çekinmedim, kafamda soru işaretleri hiç oluşmadı. Polatlı halkına bu anlamda güveniyorum. Çünkü sağlık konusunda da kendilerinde dikkat ediyorlar. Daha bilinçli bir toplumlar. Son dönemde dünyada ve Türkiye’de yaygınlaşan medikal estetik daha genç görünmek için insanlar artık daha farkında. Polatlı’da bu konuda hiç geride değil. Türkiye ortalamasının üzerinde. Devlet hastanesinde çalıştığım dönemde de bunu hissettim. Polatlı halkıyla içli dışlı olduğumuz yerlerde de bunu görebiliyordum. Ameliyatları Ankara için orda ki birkaç özel hastanede, Polatlı için Can Hastanesinde gerçekleştiriyorum.” Diyerek sözlerine son verdi.
Haber: Ali Rıza OVACIK