POLATLIDA HAFTA SONU NE YAPABİLİRİZ

Değerli okurlarım yıllardır Polatlıda çalışıp kazananlar hafta sonu Ankara’ya gidiyor Polatlının parası burada kalmıyor, diye eleştiriyorduk ,ama artık insanlar hepside Ankara’ya gitmiyor Polatlımıza belediyemiz tarafından kazandırılan mekanlarda hoşça vakit geçiriyorlar. öncelikle parklar bahçeler yenilendi ve çoğaldı hafta sonu ailesi ile mangal keyfi yapmak isteyenler üç pınar ,kara pınar köylerine gidebilir.
ŞEHİTLİKTE FİKRET SURURİ EVİRGEN PARKINA GİDENLER için her yaşa uygun ortamlar halıdan yürüyüş yolu ,bisiklet yolu ,koşu yolu gençler için basket sahası halı saha ,tenis kortu basketbol , FUTBOL sahalarında hınca hınç bir kalabalık insanlar huzur içinde fitness aletlerinde spor sahalarında hoşça vakit geçiriyor ,çocuklar için kaykay tahtıravelli gibi oyun setleri ailecek eğleniyorlar , bu gençler internet Cafelerinden çıktı. Spor yaparak stres atıyorlar yaşlılar,bayanlar özgürce elektrik aydınlatma direklerinden yayınlanan müzik eşliğinde parkta yürüyüş yapıyor ,dostluklar oluşuyor ,
ANKARAYA AVM LERE GİDENLER
Artık Polatlıda sadece cumartesi günü 7 bin kişi avm yi ziyaret ediyor ,en üst katta çocuklar için oyun bölümleri, gençler için cafeler bowling salonları yemek salonları Giyim ve gıda Alış veriş mağazaları hafta sonu gezmeleriniz için Ankara’ya gitmenize gerek kalmıyor ,Ankara’ya yaktığınız benzin parasına avm de yemek yiyebilirsiniz .
YÜZME HAVUZLARI SU PARKI
Hafta sonu üç pınarda su parkında yine bay bayan genç çocuk herkes artık yüzmek için Ankara’ya su parklarına gitmiyorlar. Pazartesi günler bakım için kapalı olan su parkında 10,30-14,30 ve 15.00-1900 arası günde iki seans olarak hizmet veriyor bel boyun fıtıkları için doktorların yüzmeyi tavsiye ettiğinde denize gitmenize gerek yok ,yaz tatili için maddi imkanları olmayanlar su parkında güneşlenip D vitamini alabilirler.
POLATLIDA CAFELER
Polatlımızda her gün sayısı artan çeşitli cafelere de ilgi fazla ,gençler,öğrenciler
Toplu olarak arkadaşları ile cafelerde buluşuyor her keseye göre imkanları olan mekanlarda hoşça vakit geçirebilirsiniz .Polatlımızdaki park bahçelerdeki spor fitness aletlerini kırıp dökenleri çevreyi, çekirdek kabuklarını yere atanları tuvaletleri kirletenleri uyarmak bizler için bir görev olmalıdır.
Unutmayalım” insanlar yaşadıkları yeri daha iyi yaşanacak hale getirmeye mecburdurlar’
ÖNEMLİ NOT: Fikret sururi evirgen parkındaki spor sahalarından futbol topları Üstten yürüyüş yolundan tren yoluna fırlıyor, genç çocuklar dikenli teller üzerinden atlıyor, elleri ayakları kanıyor, tren tehlikesi de var demir yoluna üstten atlamak için oraya bir tahta uzatmışlar, halkımız 3 adet spor sahası üzerinin ağ file ile kapatılmasını Belediye başkanımızdan rica ediyorlar .Hoşça ve sağlıcakla kalın.
Hoşça ve sağlıcakla kalın .