YILDIZKAYA’DAN ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERE İFTAR YEMEĞİ

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya şehit aileleri ve gazilere yönelik bir iftar yemeği verildi. Programa, Polatlı Kaymakamı Mahmut Nedim Tunçer ve eşi Aysel Tunçer, Topçu ve Füze Okul Komutanı Hurşit Ağırcan ve eşi Bediha Ağırcan, Cumhuriyet Başsavcısı Veysel Kaçmaz, İlçe tarım Müdürü Burhanettin Sütçü, İlçe Milli Eğitim Müdürü Alican Kılıç ve eşi Esra Kılıç, kamu kurum ve kuruluş müdürleri, şehit aileleri ve gaziler katıldı.
YILDIZKAYA;” ALLAH TUTTUĞUNUZ ORUÇLARI VE İBADETLERİ KABUL ETSİN”
İlçe Müftüsü Hayri Cihangeri tarafından yapılan duanın ardından konuşan Başkan Yıldızkaya, şehit ailelerine ve Gazilere Türk Milletinin her zaman minnet borçlu olduğunu söyledi.
Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya;”Kıymetli hazirun çok değerli şehit ve gazi yakınlarımız hepinize hayırlı akşamlar diliyorum. Hayırlı iftarlar diliyorum. Allah tuttuğunuz oruçları ve ibadetleri kabul etsin cenabı Allah bu şekilde kadir gecemize ve mübarek bayrama da ulaşmayı nasip eder diyorum. Bu salonu şereflendiren her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Afiyet olsun” diyerek sözlerine son verdi. Haber: Ali Rıza OVACIK