OĞUZLAR, MESLEKTE BİRLİK’TEN ADAY

Ankara Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Disiplin Kuruluna, Meslekte Birlik grubundan aday olduğunu açıkladı. Konuya ilişkin önceki gün bir basın açıklamasında bulunan Oğuzlar, derneklerinin ASMMMO seçimini kazanması halinde, Polatlılı meslektaşlarını Ankara’da en iyi şekilde temsil edeceğini söyledi. Bilindiği gibi Oğuzlar, son üç yıldır da meslekte birlik derneği yönetim kurulunda görev yapıyor.
OĞUZLAR, ADAYLIĞINI DUYURDU
ASMMMO seçimlerinde Oda Disiplin Kurulu’na, Meslekte Birlik grubundan aday olduğunu açıklayan SMMM Serpil Oğuzlar, Polatlılı meslektaşlarından bu hususta destek istedi. Seçilmesi halinde Ankara’da ilçemizi ve meslektaşlarını en iyi şekilde temsil edeceğini bildiren Oğuzlar, yaptığı basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi.
“Ankara serbest muhasebeci mali müşavirler odasına bölgemizden, serbest muhasebeci mali müşavir serpil Oğuzlar, en güçlü, en aktif, en fazla oy alan meslekte birlik gurubundan adaylığını açıklamıştır. Serpil Oğuzlar bu kapsamda Polatlılı mali müşavirlerle kahvaltılı bir toplantıda bir araya gelerek meslektaşlarından destek istemiştir. Bu programda meslektaşlarına Sayın Oğuzlar; 18 yıldır ilçemizde mali müşavirlik mesleğini icra etmekteyim uzun yıllardır meslekte birlik derneği üyesiyim. Son üç yıldır da meslekte birlik derneği yönetim kurulunda görev almaktayım. Aralarında olmaktan gurur duyduğum yönetim kurulu arkadaşlarımca, bu dönem disiplin kurulu adaylığına layık görüldüm. Bu görev şahsımdan ziyade Polatlı’ya verilmiş bir değerdir. Polatlılı meslektaşlarıma Ankara odasında temsil etmekten gurur duyacağım. Çıktığımız bu yolda önce Polatlı hemşerilerimden, sonra tüm meslektaşlarımdan desteklerini bekliyorum. En başta söylediğimiz gibi koltuğa değil hizmete talibiz. Dedi. Yoğun katılım sağlanan programda Polatlılı meslektaşları da Sayın Oğuzlara başarılar dileyerek desteklerini bildirdiler.” Dedi. Haber: Ali Rıza OVACIK