İZDES HEYETİ, POLATLI’DA

İçişleri Bakanlığı İzleme ve Değerlendirme Sistemi (İZDES) Projesi kapsamında çalışma ziyareti gerçekleştirmek üzere İlçemize gelen İZDES heyeti, Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer’i makamında ziyaret etti. Ziyaretinin ardından Mülkiye Baş Müfettişi İrfan Balkanlıoğlu ve İZDES heyeti, Kaymakamlık toplantı salonunda bir oturum gerçekleştirdi.
İZDES HEYETİ, KAYMAKAMLIĞIMIZA ÇALIŞMA ZİYARETİNDE BULUNDU

Kaymakamlık Makam Toplantı Salonu’nda düzenlenen ve İçişleri Bakanlığının ilgili birimleri ile Kaymakamlık birim müdürlerinin hazır bulunduğu toplantıda; İçişleri Bakanlığı, bağlı kuruluşları ve taşra teşkilatlarının kurumsal yapılarının iyileştirilmesi, iyi uygulama örneklerinin paylaşılması, yürüttükleri faaliyetlerin insan odaklı ve vatandaş memnuniyetini esas alan hizmet anlayışı içinde Bakanlığın stratejik planında belirtilen amaç ve hedeflere ulaşması, merkez ve taşra teşkilatları arasında koordinasyon kanallarının etkinleştirilmesinin amaçlandığı belirtildi.
Toplantı sonrasında İZDES heyeti; İlçe Nüfus Müdürlüğü, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı’nda ziyaretlerde bulunarak, çalışmaları yerinde inceledi. İncelemeler sonrası Kaymakam Tunçer ve beraberindeki İZDES heyeti ile birlikte Gordion Müzesine ziyaret gerçekleştirildi. Toplantı ve ziyaretlerin ardından Kaymakam Tunçer, İZDES Heyeti ile bir araya gelerek durum değerlendirmesi bulundu. Haber Merkezi