EMLAÇILAR TEB İLE ANLAŞTI

Polatlı Emlakçılar Odası, üyelerine uygun krediye ulaşabilmeleri adına, TEB Polatlı Şubesi ile indirim protokolü imzaladı. Oda başkanı Adnan Odacı ve Banka Polatlı Şube Müdürü Erdinç Erdem arasında gerçekleşen anlaşmayla, odaya kayıtlı üyeler için, gerek özel fiyatlamalar, gerekse yapılacak kredi çalışmalarında özel indirim uygulanacak.
TEB VE EMLAKÇILAR ODASINDAN PROTOKOL ANLAŞMASI
Düzenlenen protokole ilişkin yapılan imza töreninde bir konuşma yapan TEB Bankası Şube Müdürü Erdinç Erdem ve Emlakçılar Odası Başkanı Adnan Odacı şunları söylediler.
ERDEM; “TEB, ESNAFLARA ULAŞACAK”
TEB Bankası Şube Müdürü Erdinç Erdem; ”Türk ekonomi bankası piyasa yapıcı banka rolünü üstlenmiş uzun süredir buna devam etmek istiyor. Şuan da mevcutta piyasanın bir nakitte sıkıntısı var. Bunu gidermek adına odalarla yapılan bu protokoller ile hem oda üyelerinin uygun krediye bankacılık anlamında kullandığı ürünlerde hem kısayolla ulaşması ve özel fiyatlamalar ile ulaşmasını sağlamak için protokoller yapılıyor. Buradaki amaç çok sayıda üyeye bir an önce ulaşmak hem odaya destek olmak hem piyasaya destek olmak. Bu yapılan anlaşma ile gerek özel fiyatlamalar gerekse yapılacak kredi çalışmalarında oda üyeleri özel indirimler uygulamalar olacak. Şuan bütün odalar ile görüşüyoruz protokolleri verdiklerimiz var daha görüşeceklerimiz var. En basiti Ticaret Odası ile protokolleri yaptık. Onun çalışması başladı şuan da Emlakçılar Odası ile imzalanmış durumda sırayla Polatlı’daki tüm odalarla imzalayacağız. Bu çalışma tüm Türkiye’de yapılıyor tüm Türkiye’deki odalara esnaflara TEB ulaşacak. İhtiyacı olanlara da elimizden geldiğince desteğimiz sürecek.
ODACI; “SEKTÖRE CANLILIK GETİRME AMACINDAYIZ”
Polatlı Emlakçılar Odası Başkanı Adnan Odacı; “ Bugün Türkiye Ekonomi Bankası ile yapmış işbirliği sözleşmesinin amacı üyelerimize yardımcı olabilmek için piyasanın bu sıkıntılı döneminde üyelerimize bir nebze yardımcı olabilmek için ekonomiye katkı sağlayabilmek için TEB Bankası Müdürümüz Erdinç Erdem Bey ile bir anlaşma sağladık. İnşallah üyelerimize faydalı olabileceğimizi düşünüyoruz.” Diyerek sözlerini noktaladı. Haber: Ali Rıza OVACIK