ÇAY TIP BAYRAMINI KUTLADI

Konu ile ilgili yapılan açıklamada “Millet İttifakı Polatlı Belediye Başkan Adayı Sami ÇAY, Meclis üyesi adayları, Cumhuriyet Halk Partisi ve İyi Parti İlçe örgütleri ve Meclis üyesi adaylarımız, sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı.” Denildi.
ÇAY “Tüm sağlık çalışanlarını saygıyla ve minnetle anıyorum”
Konu ile ilgili yapılan açıklamada “Millet İttifakı Polatlı Belediye Başkan Adayı Sami ÇAY,Meclis üyesi adayları, Cumhuriyet Halk Partisi ve İyi Parti İlçe örgütleri ve Meclis üyesi adaylarımız, sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı.” Denildi.
ÇAY “İlçemizde bulunan bütün hastane ve sağlık ocaklarını ziyaret ederek sağlık personelinin bayramını kutlayan ÇAY “Sağlık sistemi bozuk olmasına rağmen özellikle toplum sağlığının geliştirilmesi ve halk sağlığının korunması anlamında hekimlerimiz başta olmak üzere tüm sağlık çalışanların emek ve çabaları takdire şayandır.Halk sağlığının geliştirilmesine katkısı olmuş, emek ve öğretisiyle günümüze ışık tutan, aramızdan ayrılmış olan hekimlerimizi ve tüm sağlık çalışanlarını saygıyla ve minnetle anıyorum. Haber Merkezi