SOYLU MHP SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ

SOYLU MHP SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Polatlı’da STK temsilcileri Muhtarlar ve oda başkanları ile bir kahvaltıda bir araya geldi. Kahvaltının ardından MHP Seçim Koordinasyon merkezine giderek oradaki partililerle bir araya gelen İçişleri Bakanı Soylu partililere seslendi.
YÜZDÜK YÜZDÜK KUYRUĞUNA GELDİK EPEY ZORLUKLARDAN GEÇTİK
Cumhur İttifak’ını eleştiren siyasi liderleri ağır bir dille eleştiren Soylu Mehmet Özhaseki için : ”Mehmet Özhaseki benim arkadaşım. Doğu ve güneydoğu’da biz teröristle mücadele ederken orada onların yıktıklarını ve yaptıklarını nasıl kahramanca yeniden onarmaya çalıştığını, 25,000 ev yaptığını, çocuklarımıza parklar yaptığını, spor salonları, gençlik merkezleri, kültür merkezleri, her tarafı yol, asfalt, okul, karakol herşeyi orda imar ettiğini gözlerimle görmesem size bugün burada Mehmet Özhaseki’yi anlatmam. İyi bir belediyecidir derim, geçmişinde iyi belediyecilik yapmıştır derim, tecrübelidir derim ama bu adam bir kahramandır.” dedi.
Süleyman Soylu daha sonra sözü Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’ya getirerek: Yerel seçimler, bir şehrin kime emanet edileceği bizim sorumluluğumuz içerisindedir. İşte Mürsel, Mürsel Bey budur. AK parti ilçe başkanımız burada MHP ilçe başkanımız burada, ya biz sadece bir belediye koltuğu için mi bir araya geldik, eğer öyle olmuşsa yazık etmişiz demektir. Onun için kıymetli arkadaşlarım 31 Mart’a kadar çok çalışmalıyız, çok gayret göstermeliyiz, çok mücadele etmeliyiz, herkesin evine gitmeliyiz, herkese bu meseleyi anlatmalıyız. Mürsel Beyi, Özhaseki’yi, bekayı, niçin bu adımları attığımızı, niçin burada olduğumuzu herkese anlatmalıyız.” diye konuştu. Konuşmasının ardından çoşkulu bir alkışla sahneden ayrılan Süleyman Soylu yanına gelen halkı dikkatle dinleyerek sorunlarına çözüm bulacağına söz verdi. Açılış ardından Polatlı esnaflarını selamlamasına , araçtan çevre dostu poşet ve oyuncak fırlatarak devam eden Soylu, miting alanına giderek halkı tekrar selamladı. Miting konuşmasında Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’nın elini sıkı sıkı tutması dikkatleri üzerine çekti. Konuşması sırasında Kılıçdaroğlu’nu eleştiren Soylu: ”Şunu ifade etmek istiyorum ne olursunuz Kılıçdaroğlu’nun adımını 31 Mart akşamı zafer naralarıyla Ankara Büyükşehir Belediyesine attıracak bir sonuçla bizi karşı karşıya bırakmayın. Bu Türkiye’nin üzerine oyun oynamak isteyenlerin iştahlarını daha fazla arttıracaktır bu kadar açık ve net. Kılıçdaroğlu’nun bir derdi yoktur, hiçbir derdi yok. ” dedi. Polatlı’dan Sakarya Şehitliğini ziyaret ederek programını sonlandırdı. Haber Merkezi