BAŞKAN YILDIZKAYA, ESNAF ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya seçim çalışmaları çerçevesinde esnaf turlarını sürdürmeye devam ediyor. Yıldızkaya, bu kapsamda, dün Altay caddesindeki esnafları ziyaret etti. Oldukça sıcak ve samimi ortamda gerçekleşen görüşmelerde, esnaflar başkan Yıldızkaya’ya büyük ilgi ve alaka gösterdiler. Şehrin dört bir yanını adım adım dolaşan Başkan Yıldızkaya müjdesini verdiği yeni dev projelerin yanı sıra vatandaşların taleplerini ve problemlerini yerinde dinleyerek, çözüme kavuşturulması hususundaki çalışmalarına devam ediyor.
BAŞKAN YILDIZKAYA’YA ESNAFI DİNLİYOR
Yurt genelinde olduğu gibi ilçemizde de yerel seçimlere yönelik süreç her geçen gün azalırken 13 Eylül tarihinde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından adaylığı açıklanan Mevcut Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya seçim çalışmaları ve ziyaretleri çerçevesinde esnafları gezdi. Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya dün Altay caddesindeki esnaflar ile kucaklaştı. Altay Caddesindeki vatandaşlarla bir araya gelen Mevcut Belediye Başkanı ve MHP Belediye Başkan adayı Mürsel Yıldızkaya sorun ve sıkıntıları yerinde dinledi. Polatlı Belediyesi olarak caddelerde gereken tüm çalışmaları zaman ve imkân dâhilinde en kısa sürede yerine getirdiğini her zaman öncelikli olarak kabul ettiklerini tüm vatandaşlar ile sürekli temas ve iletişim halinde olduklarının altını çizen Yıldızkaya, belediye çalışmaları ve yeni dönem projeleri hakkında da bilgi aktardı.
GÖNÜL SOHBETLERİ ŞEHİTLİK MAHALLESİ’NDE DEVAM EDİYOR
Seçim sürecinin başından bu yana dur durak bilmeden hemşerileriyle kucaklaşan Başkan Yıldızkaya aralıksız düzenlediği Gönül Sohbetleri kapsamında bugün saat 18.30’da Balkent Sitesi’nde, saat 19.30’da Koçak ve Tümentepe Sitesi’nde, saat 20.30’da Büşranur Sitesi’nde vatandaşlarla buluşacak. Haber Merkezi