POGADER Başkanı EFE “Mevcut yönetim ile yola devam” dedi

POGADER Başkanı EFE “Mevcut yönetim ile yola devam” dedi
Polatlı Gazeteciler Derneği Başkanı Tevfik Emre EFE Mayıs ayında gerçekleşecek olan gazeteciler derneği genel kuruluna mevcut yönetim ile tekrar aday olduğunu açıkladı. İki dönemdir POGADER başkanlığı görevini sürdüren ve tekrar adaylığını açıklayan Polatlı Gazeteciler Derneği başkanı Tevfik Emre EFE daha sonra şu ifadelere yer verdi.
EFE “Polatlı Gazeteciler Derneği olağan genel kurulumuz Mayıs ayında derneğimiz yerinde gerçekleştirecektir. Bu çerçevede derneğimize kayıtlı bulunan üyelerimiz oy verme işlemini yapacaklardır. Polatlı Gazeteciler Derneği için genel kurul sürecimiz yönetim kurulu kararı ile başlamıştır. Genel kurul ile ilgili duyuru ve ilanımız yayınlanmıştır. Aday olmak isteyen arkadaşlarımızda yine süreci takip etmelidirler. Polatlı Gazeteciler Derneği olarak bizler mevcut yönetim ile yeniden genel kurula girerek üyelerimizin takdiri ile yola devam kararı aldık.
Kurucularımızdan önceki başkanımız Necmi FIRAT’dan teslim aldığımız derneğimizde iki dönemdir çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bizler bu süreçte POGADER olarak yönetim kurulu üyelerimiz ve meslektaşlarımız ile birlikte ilçede etkili çalışmalarıyla her zaman adından bahsedilen bir dernek yapısına kavuşturduk. İnşallah bundan sonraki süreçte daha kapsamlı hizmetlerimizi ilçede faaliyetlerimizle ortaya koymaya devam edeceğiz.” dedi.
“Genel kurulumuz hayırlı olsun”
POGADER Başkanı EFE sözlerini şöyle sürdürdü. “Polatlı Gazeteciler Derneğinde bundan önce olduğu gibi bundan sonra da genç ve dinamik bir ekiple birlikte yolumuza devam edeceğiz. Mayıs ayı içerisinde gerçekleşecek genel kurulumuz sonrasında derneğimiz ve üyelerimiz ile ilgili yaptığımız çalışmaları hayata kazandırmaya yine gayret göstereceğiz.
Bu anlamda derneğimizi bu günlere taşıyan ve onlardan aldığımız bayrağı bu zamana kadar layıkıyla yerine getirmeye çalıştığımız başta merhum Zehra ŞİMŞEK olmak üzere kurucularımız ve üstatlarımız Necmi FIRAT’a, Ertuğrul KIYMAZ’a, Aykut KAYA’ya, Şuayip DENİZ’e, Hasan ERBAY’a, Hasan EKER’e, Hasan Demirayak’a, Ali Rıza OVACIK’a, İbrahim KILIÇ’a, Adem KILIÇ’a, Metin ÖZDEMİR’e, Selami OVACIK’a, Mehmet SALÇIN’a ve sayamadığımız diğer gazeteci üstatlarımıza POGADER yönetimi olarak teşekkür ediyoruz.
Ayrıca derneğimize her zaman destek sağlayan ve dernek yerimiz ile ilgili görüşmelerimizde olumlu katkılar sunan Belediye Başkanımız Mürsel YILDIZKAYA’ya şahsım, yönetim kurulumuz ve çalışan gazeteciler adına da sonsuz teşekkür ediyorum.
İnşallah yeni dönemde derneğimizin yer sorunu tamamen ortadan kalkacağı gibi tefrişatının da tamamlanarak meslektaşlarımızın gönül rahatlığıyla giderek bir arada olabileceği mekânı hayata kazandıracağız.
POGADER olarak ekonomik anlamda yaşadığımız tüm olumsuzluklara rağmen bizler sizlerden aldığımız manevi destek ve güç ile derneğimizin çalışmalarını yürütmekteyiz. Birçok il’den daha kapsamlı basın camiasına sahip ilçemizde şimdi genç dinamik ve işinin başında olan yeni yönetimimiz ile yapılacak olağan genel kurulda yine sizlerin desteği ile inşallah yolumuza devam edeceğiz.
Yeni yönetim kurulumuzdaki gazeteci arkadaşlarımla birlikte Derneğimizin faaliyetlerini en üst noktaya çıkartarak ilçedeki çalışmalarda yer alarak etkinliklerimizi sürdürmeyi hedefliyoruz. Genel kurulun üyelerimize ve Polatlı’ya şimdiden hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Haber Merkezi